Je libo kousek dortu?

KousekDortu.cz

Dorty, koláče, bonbóny, sladkosti …

Tipy na nejlepší dárky pro vaše blízké.

Dortové podnosy

podnosy

Dortový podnos dělá hodně. Obyčejný dort na hezkém podnosu bude vypadat o několik tříd lépe, naopak luxusní dort špatně zvolenou podložkou znehodnotíte. Zvlášť dobře se dorty vyjímají na podnosech s nohou, ale stačí i zajímavý velký talíř. Mám pro vás tip, kde takové vkusné dortové talíře sehnat. Jde o společnost Bohemia Porcelan, která má tak široký výběr dekorů, že nebudete vědět, jaký vybrat. Já tím strávila hodně času, než jsem vybrala dva, protože se mi líbily snad všechny. Schválně se podívejte TADY.

Tyto porcelánové dortové talíře mají všechny shodnou velikost, a sice průměr 30 cm. Jsou rovné, zvednutý je opravdu jen okraj, takže se na ně vejde i velký dort a dobře se krájí. Když na ně položíte malý dort, taky to nebude vadit, protože budou aspoň vidět obrázky. Mnohé z těchto dortových talířů nabízejí i v soupravě s dortovou lopatkou. Bohemia Porcelan prodává samozřejmě i jiné druhy nádobí, vlastně všechno, co je třeba ke stolování. Hrnky, šálky, talíře, talířky, konvice, cukřenky atd.

Nevýhodou je, že obchod, resp. vzorkovnu s prodejem, mají jen u Karlových Varů. Je tedy nutné zvolit e-shop. Ale komunikace s nimi je naprosto bezproblémová, plná ochoty a serióznosti, a zboží bylo opravdu velmi dobře zabaleno, aby se mu cestou nic nestalo. Navíc přiložili malý dárek, což bylo milé.

Abych jen nechválila, trochu zklamání jsem přece jen zažila. A sice co se týče barvy. Malba na podnosu s ptáčky měla krásné syté barvy a ostré obrysy (taky byl dražší). Naopak na podnose s jahodami působily barvy o dost vybledleji. Nevím, jestli to tak mělo být, protože jsem kupovala i dezertní talířek, a na něm byla barva o něco výraznější. Ale zase ne o moc. A na malém podnose, který mi poslali zdarma, byly barvy také bledé. Napadlo mě, že se jim nepovedla jedna várka. Jenže když jsem podnos vyfotila, tak barvy vypadaly stejně jako na fotce, která byla v e-shopu. Určitě tedy nelze říct, že by provedení neodpovídalo vyobrazení, a vzala jsem to jako moje přehnané očekávání. Ale zase na druhou stranu teď už dekor u motivu jahod změnili, takže možná nějaký problém s barvami byl a tímto ho odstranili (když jsem to zjistila, trochu to zamrzelo, protože ten nový dekor se mi líbí víc, ale co už). Takové úvahy se ve mně mlely, a stejně nevím, jestli ty barvy byly správně nebo ne. Ovšem podnosem s ptáčky jsem nadšená.

Tímto jsem vás rozhodně nechtěla odradit, jen upozornit na možné úskalí, protože fotky někdy trochu zkreslují. Kdybych měla v kuchyni ještě místo a kdybych měla zbytečné peníze, určitě bych nakoupila další. A další. Protože jsou krásné. Stojí kolem 350Kč (bez lopatky).

Bez komentářů

Dosud bez komentářů. Budete první.

Jméno, e-mail, ani stránku nemusíte vyplňovat. Vložený e-mail nebude zveřejněn ani nikomu předán, může být použit pro získání obrázku avataru ze služeb třetích stran. Pokud chcete mít u komentáře lepší obrázek, použijte gravatar.com. Odesláním komentáře nám udělujete právo k jeho zveřejnění i k cenzuře.


Kousek dortu
Rybí oko
Eva@KousekDortu.cz
© 2013-16 KousekDortu.cz

Navrženo pro mobily